Wibrator króliczek Nomi Tang Wild Rabbit 2 - sklep erotyczny online

Przyjemność odczuwana w wielu miejscach jednocześnie to zdecydowanie najlepszy przepis na dobrą zabawę. Masturbacja wcale nie musi być nudna - na znudzenie nie ma też miejsca podczas seksu partnerskiego. Gadżety erotyczne takie jak wibrator króliczek Nomi Tang Wild Rabbit 2 wnoszą do sypialni pewien rodzaj urozmaicenia podnoszącego satysfakcję z życia seksualnego. Dlaczego warto kupować takie produkty? Przede wszystkim ze względu na ich działanie potęgujące doznania. Nowoczesne gadżety erotyczne są również idealną opcją na prezent.

Wibrator króliczek Nomi Tang Wild Rabbit 2
obrazek prezentujacy

Wibrator króliczek - parametry

Nomi Tang Wild Rabbit 2, czyli popularny “króliczek” to dwuczęściowy wibrator, przeznaczony nie tylko do standardowej stymulacji łechtaczki, ale również punktu G. Takie pobudzenie może odbywać się jednocześnie dzięki obecności trzech silniczków. W połączeniu z dwoma ramionami takie wyposażenie pod względem technicznym zapewnia osiąganie niesamowitej przyjemności. Sam wibrator króliczek wykonany został z bezpiecznego silikonu medycznego, przeznaczonego do kontaktu z ciałem. Ponadto w zestawie dostępny jest specjalny kabel USB do ładowania urządzenia.

Nomi Tang Wild Rabbit 2, wibrator króliczek - gdzie kupić?

Wibrator jest jednym z najbardziej znanych rodzajów gadżetów erotycznych, który podbija branżę od wielu lat, ciesząc się niezwykle dużym zainteresowaniem użytkowników. Osoby korzystające z takich zabawek są otwarte na eksperymenty. Naprzeciw oczekiwaniom wychodzą produkty takie jak Nomi Tang Wild Rabbit 2, wykorzystujące najnowocześniejsze pod względem technicznym rozwiązania. Gdzie można kupić popularny wibrator króliczek? Istnieje wygodna możliwość nabycia tego efektownego gadżetu w sklepie internetowym świat-doznań.pl.

Wibrator króliczek Rabbit 2 - cena

Nowoczesny wibrator Rabbit 2 bardzo dobrze sprawdza się jako urozmaicenie standardowej penetracji. Wykorzystanie dwóch ramion zabawki jednocześnie skutecznie potęguje doznania, dostarczając niesamowitych wrażeń w sypialni. Urządzenie Nomi Tang Wild Rabbit 2 jest wodoodporne do jednego metra, dlatego można korzystać z niego również pod prysznicem. W odniesieniu do wymienionych zalet tego nowoczesnego wibratora jego cena jest bardzo atrakcyjna. Wibrator króliczek Rabbit 2 to doskonała inwestycja zarówno dla osób doświadczonych w korzystaniu z gadżetów erotycznych, jak i początkujących.

wibrator króliczek to NIEBO!!! myślę, że bardzo godny konkurent dla pingwinka, którego oczywiście również mam. Tutaj są nieco inne doznania. przede wszystkim można korzystać z króliczka z partnerem a to dla mnie duży plus!!

Aldona

Gadżet Nomi Tang Rabbit 2 dostałam na prezent od chłopaka. To mój pierwszy taki wibrator i na początku byłam średnio przekonana nawet przez jego wygląd. Kilka prób i ogarnęliśmy jak z wibratora korzystać. Powiem jedno - trzeba go mieć 🙂

Gosia

Ekstra wibrator erotyczny za stosunkowo niewielkie pieniądze szczególnie jak się porówna do ceny. Bardzo fajnie stymuluje podczas seksu, ma się wrażenie że jest jakby “ciaśniej” no i wibracje jednak robią swoje. Polecamy

Oliwier

Zaskoczylo mnie aż 10 trybów wibracji bo jakoś tego nie doczytałam przed zakupem. Oczywiście zaskoczenie mega pozytywne, często zabieram króliczka pod prysznic. Sprawdza się tam super.

Faustyna