Męski masturbator Lelo F1s V2 – sklep erotyczny online, cena, opinie

Lelo F1s V2 to innowacyjny masturbator elektryczny, który męską przyjemność wznosi na zupełnie nowy poziom. Urządzenie wibruje w 4 trybach, a każdy z nich ma aż 7 różnych schematów, co pozwala na szczegółową personalizację i odczucie maksymalnej satysfakcji z użytkowania gadżetu. Masturbator cechują optymalna elastyczność i miękkość, dzięki czemu każdy mężczyzna, niezależnie od rozmiaru penisa, ma zagwarantowany całkowity komfort. 10 czułych sensorów sprawia, że urządzenie dostosowuje swoją moc do ruchów użytkownika.

Męski masturbator Lelo F1s V2
obrazek prezentujacy

Męski masturbator (czerwony), masturbator Lelo F1s V2 – parametry

Masturbator Lelo F1s V2 został stworzony z wysokiej jakości materiałów – w tym aluminium, ABS i silikonu bez zawartości ftalanów, dzięki czemu urządzenie jest w pełni bezpieczne dla użytkownika. Powierzchnia urządzenia jest miła w dotyku, hipoalergiczna i łatwa w czyszczeniu. 2 silniki – wibrujący i soniczny – zapewniają dogłębną, intensywną stymulację penisa, która prowadzi do satysfakcjonującego finału. Gadżet jest w pełni wodoodporny, a ponadto można nim sterować za pomocą aplikacji mobilnej.

Masturbator Lelo F1s V2 – męski masturbator (czerwony) – gdzie kupić?

W przypadku gadżetów erotycznych jakość jest tym, co liczy się najbardziej. To ona przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania, a także płynącą z niego satysfakcję. Sklep internetowy, który stawia to kryterium na pierwszym miejscu, jest Świat Doznań. Oprócz wspomnianego masturbatora Lelo F1s V2 w asortymencie znajdziesz wiele innych akcesoriów, które z pewnością urozmaicą Twoje intymne zbliżenia. Dostawa jest dyskretna, sprawna i bezproblemowa, a proponowane ceny niezwykle atrakcyjne, co zapewniło firmie doskonałe opinie.

Masturbator Lelo F1s V2 – męski masturbator – cena

Masturbator Lelo F1s V2 to gadżet innowacyjny, który stwarza wiele możliwości oraz zapewnia nową jakość doznań zarówno podczas zabaw solo, jak i w parze. Wysoka jakość wyróżnia go na tle podobnych zabawek, podobnie jak zaawansowane funkcje, co sprawia, że użytkownicy nie chcą zamienić tego masturbatora na żaden inny. Warto przy tym zaznaczyć, że jego cena jest w pełni adekwatna do oferowanej jakości i gamy możliwości wynikających ze stworzenia tak przemyślanej konstrukcji. To kolejny atut w oczach setek użytkowników, którzy zdecydowali się na zakup.

Od lat wypróbowuję różne gadżety i przez to też widzę, jak się rozwija w nich technologia. Ten masturbator od Lelo to na ten moment jedyny w swoim rodzaju gadżet tego typu i to zaawansowanie zdecydowanie skutkuje lepszymi doznaniami. Jest wart swojej ceny.

Maciej

Super zabawka. Doznania nieziemskie, to trzeba przyznać. Choć cena może zaskoczyć, gadżet jest tego wart z racji na jakość ale i funkcje. To taki gadżet który sprawia że nie trzeba kupować innych żeby mieć różne opcje. Tutaj mamy dużo możliwości. Polecam

Sylwek

Masturbator kupiłam mężowi w prezencie, bo lubimy razem wypróbowywać różne zabawki. Duży plus za wodoodporność i dużą ilość trybów pracy. Jest przyjemny w dotyku. Lelo to zdecydowanie numer 1 męża. Gadżet jest łatwy w myciu i działa długo. Polecamy!

Agata

Wszystko w lelo jest świetne. I dizajn i ilość funkcji i jakość wibracji. Super myk z tym że ich moc dopasowuje się do ruchów. Zupełnie inne doznania niż przy innych wibratorach. Super jest możliwość dostosowania trybów do swoich potrzeb. Bardzo polecam

Darek